Skip to main content

Hel Caravans Village

Hel Bór

Lokalizacja kameralna, spowita zielenią sosnowego lasu. Nie ma tutaj tłumów i korków. W naszym ośrodku panuje spokój i odprężenie, które daje doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Istotną atrakcją są piękne leśne ścieżki, ale przede wszystkim prywatna plaża od strony zatoki. Plaża od strony pełnego morza jest niezwykle urokliwa i mało uczęszczana, a droga do niej prowadzi przez malowniczy Rezerwat Przyrody „Helskie Wydmy”.

Dlaczego warto przyjechać właśnie tutaj?

Przyczepy kempingowe oraz pokoje w naszym ośrodku są usytuowane pośród leśnej zieleni. Droga nad zatokę to piękna zielona aleja, ciągnąca się pośród drzew. Bajeczne wydmy i wejście na plażę, stanowią swoisty azyl, nawet w pełni sezonu. Piaski malowniczego nabrzeża pozwolą na swobodne przygotowanie sprzętu i nieskrępowane surfowanie nad zatoką, aż po zmierzch.

Półwysep Helski słynie z doskonałych warunków do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, zatoka jest duża i płytka a wiatr nierzadko ustaje dopiero późnym wieczorem.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie przyczep kempingowych i miejsc noclegowych, co przekłada się na jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Oddajemy pod wynajem wygodne i zadbane mieszkalne przyczepy kempingowe i pokoje, . Przyczepy wyposażone są w przestronne przedsionki . Przyczepy posiadają wyposażenie kuchenne. Pokoje utrzymane są w nowoczesnym standardzie.

Pozostajemy otwarci na Państwa pytania. Jesteśmy dostępni pod telefonem, adresem mailowym oraz bezpośrednio na kempingu, gdzie stacjonuje nasz rezydent.

Do dyspozycji naszych gości mamy 12 przyczep 6-os. oraz 7 pokoi.