Hel Caravans Village 2

Hel Bór

Lokalizacja bardziej kameralna, spowita zielenią. Nie ma tutaj tłumów i korków. Z łatwością można stąd trafić do Juraty, Jastarni i Helu na rowerze, bądź samochodem. W Juracie panuje spokój i odprężenie, które daje doskonałe warunki do odpoczynku i regeneracji. Istotną atrakcją są piękne leśne ścieżki, ale przede wszystkim prywatna plaża od strony zatoki z dwoma piaszczystymi obszarami idealnie nadającymi się do opalania osłoniętymi od wiatru przez specyficzne ukształtowanie terenu. Plaża od strony pełnego morza jest niezwykle urokliwa i mało uczęszczana (niewiele jest takich miejsc na Helu), a droga do niej prowadzi przez malowniczy Rezerwat Przyrody „Helskie Wydmy”.

Dlaczego warto przyjechać właśnie tutaj?

Przyczepy kempingowe oraz pokoje w naszym ośrodku są usytuowane pośród leśnej zieleni – na końcu miejscowości Jurata. Jest to miejsce wolne od zgiełku, korków i tłumów ludzi. Droga nad zatokę to piękna zielona aleja, ciągnąca się pośród drzew. Bajeczne wydmy i wejście na odizolowaną plażę, stanowią swoisty azyl, nawet w pełni sezonu. Piaski malowniczego nabrzeża pozwolą na swobodne przygotowanie sprzętu i nieskrępowane surfowanie nad zatoką, aż po zmierzch. Bezpośrednio od bramy ośrodka odchodzi ścieżka, wiodąca pośród rozłożystych wydm oraz zieleni rezerwatu „Helskie Wydmy”, którą dotrzemy nad otwarte morze.

Półwysep Helski słynie z doskonałych warunków do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, ponieważ zatoka jest duża i płytka a wiatr nierzadko ustaje dopiero późnym wieczorem. Kempingi na Półwyspie są miejscem licznych imprez i zawodów związanych ze sportami wodnymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie przyczep kempingowych i miejsc noclegowych, co przekłada się na jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Oddajemy pod wynajem wygodne i zadbane mieszkalne przyczepy kempingowe i pokoje, których standard i wyposażenie ulepszamy z każdym sezonem. Przyczepy wyposażone są w przestronne przedsionki umeblowane stołami i krzesłami i szafkami. Przyczepy posiadają wyposażenie kuchenne, czyli między innymi: czajnik, kuchenka indukcyjna, garnek, patelnia, sztućce, kubki, talerze), ekspres do kawy. Pokoje utrzymane są w nowoczesnym standardzie.

Pozostajemy otwarci na Państwa pytania. Jesteśmy dostępni pod telefonem, adresem mailowym oraz bezpośrednio na kempingu, gdzie stacjonuje nasz rezydent.

Do dyspozycji naszych gości mamy aż 10 przyczep 6-os. oraz 7 pokoi.

Znajdziesz nas w Chałupach

Kemping Chałupy 6 to ulubiona destynacja urlopowa z uwagi na niepowtarzalną atmosferę i przyjazną infrastrukturę.

Zobacz też Village_1