Hel Caravans Village 1 Chałupy 6

Wiatr, fale, słońce, muzyka i chillout. Przyczepy kempingowe na Chałupy 6 to ulubiona destynacja urlopowa z uwagi na niepowtarzalną atmosferę i przyjazną infrastrukturę.

Dlaczego warto przyjechać właśnie tutaj?

Półwysep Helski słynie z doskonałych warunków do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, ponieważ zatoka jest duża i płytka a wiatr nierzadko ustaje dopiero późnym wieczorem. Kempingi na Półwyspie są miejscem licznych imprez i zawodów związanych ze sportami wodnymi. Przyjeżdżają tutaj firmy produkujące sprzęt surfingowy, a zawody uświetniają surferzy z całego świata. Kemping Chałupy 6 to ulubiona destynacja urlopowa z uwagi na niepowtarzalną atmosferę i przyjazną infrastrukturę. Na kempingu znajdują szkółki, gdzie wykwalifikowana kadra szkoli zarówno od podstaw, jak i pozwoli udoskonalić technikę bardziej doświadczonym surferom. Można w nich również wypożyczyć sprzęt do kitesurfingu i windsurfingu.

Hel Caravans to wypożyczalnia przyczep kempingowych i pokoi na malowniczym Półwyspie Helskim. Nasze przyczepy kempingowe na Chałupy 6 nazywamy Village 1 (zobacz też Village 2) Bliskość natury, morza, plaży oraz bezpośredni dostęp do zatoki stwarzają niepowtarzalny klimat i wiele możliwości spędzania wolnego czasu, w tym na uprawianiu sportów wodnych. Nasze przyczepy usytuowane są od strony zatoki blisko linii brzegowej na Chałupach 6.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w wynajmie przyczep kempingowych, co przekłada się na jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Oddajemy pod wynajem wygodne i zadbane mieszkalne przyczepy kempingowe, których standard i wyposażenie ulepszamy z każdym sezonem. Przyczepy wyposażone są w przestronne przedsionki umeblowane stołami i krzesłami i szafkami. Przyczepy posiadają wyposażenie kuchenne, czyli między innymi: czajnik, kuchenka indukcyjna, garnek, patelnia, sztućce, kubki, talerze), ekspres do kawy, a w wersjach VIP także telewizory.

Pozostajemy otwarci na Państwa pytania. Jesteśmy dostępni pod telefonem, adresem mailowym oraz bezpośrednio na kempingu, gdzie stacjonuje nasz rezydent.

Do dyspozycji naszych gości mamy 4 przyczepy w standardzie VIP

Jesteśmy także w Juracie

W Juracie panuje spokój i odprężenie, które daje doskonałe warunki do odpoczynku i regeneracji.

Zobacz też Village_2